Sign In / Sign Up
Cautare avansata
am gasit 0 rezultate
Your search results

Proprietati adaugate recent

Strada Fabricii, Marasti, Cluj-Napoca

11 48 m2
Te gandesti sa te muti intr-un apartament modern, care dispune de parcare subterana, intr- ...
Te gandesti sa te muti intr-un apartament modern, care dispune de parcare subterana, intr-un bloc nou?Acest apartam ...
€ 580 / luna

, Manastur, Cluj-Napoca

11 44 m2
Apartament modern cu o cameră de inchiriat pe strada Frunzișului nr. 13, Cluj-Na ...
Apartament modern cu o cameră de inchiriat pe strada Frunzișului nr. 13, Cluj-Napoca. Suprafața util ...
€ 425

Strada Fabricii, Marasti, Cluj-Napoca

11 46 m2
Cum arata apartamentul visurilor tale? Luminos? Finisat modern? Priveliste superba?In cazu ...
Cum arata apartamentul visurilor tale? Luminos? Finisat modern? Priveliste superba?In cazul in care vrei sa te muti ...
€ 570 / luna

Strada Principala, Vlaha, Savadisla

22 103 m2
Aceasta casa tip duplex din Vlaha este un loc deosebit de frumos si reconfortant, oferind ...
Aceasta casa tip duplex din Vlaha este un loc deosebit de frumos si reconfortant, oferind un peisaj pitoresc ce inc ...
€ 139.000

Strada Salcamilor, Apahida, Apahida

450 m2
Bine ati venit intr-un paradis de liniste si frumusete naturala! Terenul este situat pe ma ...
Bine ati venit intr-un paradis de liniste si frumusete naturala! Terenul este situat pe malul lacului Campenesti 2, ...
€ 25.000

Strada Sesului, Plopilor, Cluj-Napoca

22 90 m2
Va aducem in atentie o proprietate cu spatii generoase si un design modern, situat in cart ...
Va aducem in atentie o proprietate cu spatii generoase si un design modern, situat in cartierul Plopilor, o zona re ...
€ 249.000

Echipa

Laura Oancea

Team Leader, Realtor®
+40748 088 188
laura@kw.ro

Judita Tobias

Agent Imobiliar, Realtor®
+40769 677 301
judita.tobias@kw.ro

Andreea Popa

Agent Imobiliar, Realtor®
+40723 425 555
andreea.popa@kw.ro

Radu Muntean

Agent Imobiliar, Realtor®
+40755 184 045
radu.muntean@kw.ro

Enrique Aciubotăriței

Agent Imobiliar
+40754 863 493
enrique.a@kw.ro

Laura Popovici

Agent Imobiliar
+40733 208 649
laura.popovici@kw.ro

Alina Aron

Market Center Administrator
+40758 999 688
alina@kw.ro

Ovidiu Călugăr

Operating Principal
+40742 033 133
ovidiu@kw.ro

Keller Williams Cluj

Market Center
+40764 000 101
kwcluj@kw.ro

Adina M., Cluj-Napoca

"Oameni minunați, dedicați. Profesionalism de excepție! Sunt extrem de mulțumită de susținerea primită și de serviciile oferite! Succes în continuare!"

"Recomandăm cu drag! KW Cluj s-a îngrijit de toate aspectele necesare închirierii apartamentului. Niciun detaliu nu este lăsat la voia întâmplării, iar noi am fost fără nicio grijă! Super team!"

Citeste totToate testimonialele

Andreea B., Irlanda

"Recomand cu toată încrederea pe agentul imobiliar Oancea Laura, om de încredere și perfecționist în tot ce ține de serviciile prestate. În toamna anului 2019 mi-am achiziționat un apartament în Cluj. Pe tot par..

Citeste totToate testimonialele

Paul si Adriana C., Cluj-Napoca

"Experiența cu KW a fost una surprinzător de plăcută și neașteptată. Prin această agenție am reusit să o întâlnim pe Laura Oancea, un agent imobiliar plin de profesionalism, implicare și pasiune pentru ceea c..

Citeste totToate testimonialele

Lóránd M,, Basel, Elvetia

"Experiența noastră cu KW poate fi condensată într-un cuvânt: Profesionalism. Agenta a fost o persoană de incredere și și-a dat interesul de a ne cunoaște, ca să ne reprezinte cât mai bine în vânzarea apartam..

Citeste totToate testimonialele